Vyberte si tu správnou dovolenou s našimi cestovními kancelářemi
spacer

Nápověda

Obsah

Jak hledat zájezdy?

 1. Ve formuláři nebo v levém menu si zvolte Typ zájezdu. Například pokud Vás zajímá divoká voda, zvolte Rafting. Zobrazí se Vám pouze zájezdy týkající se raftingu.
 2. Váš výběr můžete omezit také volbou lokality. Můžete zvolit omezení podle kontinentu, země, oblasti nebo místa. Chcete-li jet například do Španělska, zvolte zemi Španělsko. Výběr můžete dále omezit pouze na některou z oblastí, například Costa Brava.
 3. Výběrem typu zájezdu začínáte hledat vždy znovu. Pokud budete chtít zobrazit všechny zájezdy například do Indie bez rozlišení zaměření, zvolte v políčku Typ zájezdu "Všechny typy" (1. položka) a následně vyberte Indii ze seznamu zemí.

Jak si prohlížet zájezdy?

 1. Zájezdy se zobrazují v přehledné tabulce. U každého zájezdu je uvedený jeho název, termín (měsíce, ve kterých je tento zájezd pořádán), země / místo, počet dní, způsob dopravy, způsob stravy, cena a cestovní kancelář, která zájezd pořádá.
 2. Kliknutím na název zájezdu se Vám zobrazí uvnitř stránky okno, ve kterém vidíte detailní informace o zájezdu přímo ze stránek pořádádající cestovní kanceláře.
  • V okně s náhledem zájezdu
  • Všechny nalezené zájezdy si můžete prohlížet pomocí tlačítek a .
  • Ikonka otevřít v novém okně otevře stránku s vybraným zájezdem samostatně v novém okně prohlížeče.
  • Pokud se Vám některý ze zájezdů líbí, můžete si jej uložit do poznámek kliknutím na ikonku přidat zájezd do poznámek. Takto uložené zájezdy si můžete kdykoliv znovu zobrazit pohromadě a znovu se rozhodnout, který je pro Vás nejlepší. Zájezdy, které jsou uložené v poznámkách jsou označeny ikonkou odlišné barvy (přidat zájezd do poznámek)
  • Ikonka zavřít okno zavře náhled zájezdu a vrátíte se k tabulce.
  • Tabulka s vyhledanými zájezdy je zobrazena na stránce pod oknem s náhledem zájezdu. Kdykoliv se tak můžete k tabulce vrátit a zobrazit si jiný zájezd.
 3. Pokud je nalezených zájezdů více, než je možné zobrazit na stránce, zobrazí Vám posuvník s čísly stránek. Kliknutím na některou z šipek nebo číslo stránky si můžete zobrazit další zájezdy.
 4. Zájezdy si můžete také seřadit podle Vámi zvoleného sloupce. Slouží k tomu ikonky řadit od nejmenšího a řadit od největšího, které naleznete v záhlaví sloupce. Ikonka, podle které se řadí zájezdy je vyscvícena (řadit od nejmenšího nebo řadit od největšího).
 5. Další informace naleznete pod odkazem legenda k ikonám.

Pokročilé hledání zájezdů

 1. Pokud kliknete na odkaz "Pokročilé vyhledávání", který najdete v pravém horním rohu vyhledávacího formuláře, zobrazí se Vám detailní vyhledávání.
 2. Můžete hledat na základě textového řetězce (fulltext), nebo zaškrtnout pouze ten typ dopravy a stravy, který Vám vyhovuje.
 3. Vyhledávání spustíte kliknutím na tlačítko . Tlačítko smaže všechna zadání ve vyhledávacím formuláři a můžete tak začít hledat od začátku.

Legenda k ikonám


Doprava

vlastnívlastní
autobusemautobusem
leteckyletecky
hotelbusemhotelbusem
autobusem / leteckyautobusem / leteckyautobus/letadlo
jinájiná

Strava

bez jídlabez stravy
snídaněsnídaně
polopenzepolopenze
plná penzeplná penze
all inclusiveall inclusive
jinájiná

Tabulka zájezdů

Takto jsou označeny zájezdy, které mají nejbližší termín během tohoto měsíce.
Takto jsou označeny zájezdy, které mají nejbližší termín tento měsíc a později.
Takto jsou označeny zájezdy, které se již konaly. Další termíny budou vypsány pravděpodobně až v další sezóně.